Jeśli podjąłeś decyzję, aby skorzystać z mojej oferty, proszę, zapoznaj się najpierw z sugestiami, które zamieściłam w dziale: Zanim zapytasz Tarota. Następnie pokrótce opisz sytuację, której będzie dotyczyła wróżba (wystarczą dwa-trzy zdania), koncentrując się na swoich aktualnych problemach bądź wątpliwościach i zapisz pytania do Tarota, pamiętając, że od ich skonkretyzowania zależeć będzie jakość i precyzja odpowiedzi, jakiej udzielą karty. Pamiętaj również o swoim imieniu i dacie urodzenia oraz imionach i datach urodzenia osób, których będzie dotyczyła wróżba.

Do analiz i portretów numerologicznych potrzebuję pełnych danych: imion, widniejących w akcie urodzenia bądź też w dowodzie osobistym, nazwiska – w przypadku mężatek nazwiska rodowego i każdego nazwiska dodanego poprzez zawarcie związku małżeńskiego oraz daty urodzenia.

Tak przygotowaną wiadomość proszę przesłać na adres: wrozkaamaranta@gmail.com .  Po otrzymaniu emaila od Ciebie, w ciągu paru minut bądź godzin przesyłam wiadomość zwrotną z numerem konta, na które należy przesłać zapłatę za wróżbę.

Możesz również skontaktować się ze mną bezpośrednio poprzez komunikator gadu gadu, by ustalić szczegóły zamówienia . Mój numer: 39864944 .

Szczegółowy cennik moich usług znajdziesz tu. Pytania dodatkowe, które mogą nasunąć się po otrzymaniu odpowiedzi, są całkowicie darmowe o ile nie wymagają kolejnego seansu z Tarotem.

Czas oczekiwania na wróżbę wynosi do dwóch dni od zaksięgowania wpłaty na koncie i jest uzależniony od ilości zamówień. Istnieje również możliwość dokonania wpłaty poprzez system PayPal.

Czas oczekiwania na analizę numerologiczną ze względu na złożone wyliczenia wynosi do trzech dni od zaksięgowania wpłaty na koncie.

                                                                                     Dziękuję za skorzystanie z moich usług

                                                                                                                           Wróżka Amaranta