Z mojej strony gwarantuję Ci pełną dyskrecję oraz profesjonalne i poważne podejście do Twoich problemów. Każdego Klienta traktuję indywidualnie i bardzo wnikliwie analizuję Jego aktualną sytuację życiową. Każda wróżba opiera się na szczegółowej analizie układu, którego dotyczy pytanie, dzięki czemu otrzymasz profesjonalną i rzetelną odpowiedź na Twoje problemy i wskazówki na przyszłość, co należy zrobić, aby dopomóc własnemu szczęściu. Moje odpowiedzi są wyczerpujące, jasne i szczere – możesz być pewnym, że opiszę dokładnie to, co pokaże mi Tarot – zarówno rzeczy pomyślne, jak i ostrzeżenia.

Każda wróżba sporządzana jest indywidualnie, nie potrafię więc określić ilości stron, jakie otrzymasz w odpowiedzi. Wszystko zależy od złożoności problemu i przekazu Kart. Każdą wróżbę poprzedzam krótką analizą numerologiczną osobowości Twojej i osób, których dotyczą pytania. Wróżbę sporządzam po otrzymaniu e-maila od Ciebie, odpowiedź wysyłam po zaksięgowaniu pieniążków na moim koncie. Po otrzymaniu zlecenia wysyłam mail zwrotny z numerem konta. W sprzyjających okolicznościach wróżbę możesz otrzymać jeszcze tego samego dnia – jest to jednak uzależnione od ilości zamówień. Proszę więc o cierpliwość…

Zamawiając wróżbę przez e-mail jednorazowo możesz zadać do pięciu pytań, bez ograniczeń co do sfery życia. W przypadku niejasności możliwe są pytania dodatkowe – wliczone w koszt pierwszej wróżby. Muszą one jednak dotyczyć pytań, na które padły odpowiedzi w pierwszej wróżbie.

Odpowiedzi udzielam przede wszystkim w formie pisemnej, preferuję bowiem pracę w ciszy i pełnym skupieniu. Oczywiście, jeśli problem jest złożony i Twoja sytuacja wymaga bezpośredniej rozmowy, możemy umówić się na konkretny termin na rozmowę przez komunikator internetowy – Gadu Gadu bądź też Skype. W przypadku rozmowy bezpośredniej ilość pytań jest nieograniczona, a sama rozmowa trwa godzinę.

Nie odpowiadam na pytania dotyczące gier losowych, nie przepowiadam daty śmierci – o tym decyduje Siła Wyższa. Nie diagnozuję również chorób – mogę jedynie wskazać obszary ciała, na które trzeba szczególnie uważać. W przypadku choroby zawsze konieczna jest konsultacja lekarza. Wartość przekazu Tarota jest silniejsza, jeśli Pytający koncentruje się na sobie i swoim bezpośrednim otoczeniu. Nie odpowiadam również na pytania „żartobliwe”, mające na celu sprawdzenie prawdomówności Kart – Tarot w takim przypadku bywa złośliwy. Nie stawiam Kart tej samej osobie na ten sam problem w przeciągu jednego miesiąca – w takich przypadkach Karty potrafią oszukać.

We wróżbie określam nie tylko przyszłość, ale dzięki Kartom Tarota uzyskuję wskazówki, jak należy pokierować aktualnymi zdarzeniami, decyzjami, by osiągnąć zamierzony przez siebie cel. Sprawdzam, jakie zagrożenia dla Ciebie pociąga za sobą aktualna sytuacja, co należy zrobić, aby ich uniknąć, dlaczego tak właśnie się dzieje i jaki będzie wynik Twoich działań.

Jeśli zamierzasz skorzystać z mojej porady, zapraszam do działu: zamówienie. Proszę również, abyś zapoznał się ze wskazówkami, jak należy zadawać pytania do Tarota, które zamieściłam w dziale: Zanim zapytasz Tarota .

Pozdrawiam i zapraszam do zapoznania się z moją ofertą

Wróżka Amaranta