Dlaczego rozpadł się mój związek?... Dlaczego moje relacje z partnerem pogorszyły się?... Co jest przyczyną dziwnego zachowania ukochanej osoby?... Czy odzyskam ukochaną osobę?... Co zrobić, aby między nami wszystko się ułożyło?... Czy osoba, z którą jestem związana, jest uczciwa wobec mnie?... Czy zostałam zdradzona?...

Życie pisze rozmaite scenariusze, nieraz wydarzenia przybierają niekorzystny obrót i mamy wrażenie, że dzieje się coś złego, że powoli tracimy ukochaną osobę i nie rozumiemy, dlaczego tak właśnie się dzieje. Zawsze można jednak mieć wpływ na bieg wydarzeń i w takich sytuacjach warto sięgnąć do przepowiedni z kart Tarota.

Tarot swoiście rozjaśni sytuację, wskazując, jakie błędy popełniamy i co należy zmienić, aby nasza miłość przetrwała. Udziela wskazówek, w jaki sposób możemy odzyskać ukochaną osobę, czy jest na to jeszcze szansa i co możemy zrobić, aby uleczyć nasze relacje. Mówi o przyczynach zaistniałej sytuacji, wskazuje jej  skutek na nasze życie  i przewiduje rezultat naszych działań. Potrafi doradzić, co można jeszcze zrobić, by uniknąć przykrych doświadczeń i cierpienia.

Jeśli zamierzasz skorzystać z mojej porady, zapraszam do działu: zamówienie. Proszę również, abyś zapoznał się ze wskazówkami, jak należy zadawać pytania do Tarota, które zamieściłam w dziale:  Zanim zapytasz Tarota .

                                                                                    Zapraszam na seans z moimi kartami

  Wróżka Amaranta