Jak ułoży się moje życie uczuciowe?... Czy w najbliższym czasie poznam właściwego dla siebie partnera?... Czy pisane jest mi małżeństwo?... Czy odzyskam ukochaną osobę?... Jaka przyszłość czeka mój związek?...

Takie pytania i wiele innych zadaje sobie każdy, albowiem każdy człowiek pragnie kochać i być kochanym, każdy tęskni za swoją bratnią duszą, poczuciem spełnienia i szczęścia. Pytania o związki partnerskie są najczęściej zadawanymi pytaniami do kart Tarota. Moja wróżba, wsparta portretem numerologicznym, pomoże Ci podjąć właściwą decyzję i pozwoli uniknąć przykrych niespodzianek.

Tarot odpowie na pytania o uczciwość osoby, z którą jesteś związany, o jej wierność, szczerość wobec ciebie, o jej plany odnośnie Waszej relacji. Pomoże Ci w chwilach, kiedy następuje kryzys w Waszym związku, udzielając wskazówek, dlaczego tak się dzieje i co powinieneś zrobić, aby problemy ustąpiły, by sytuacja ustabilizowała się. Odpowie na pytania, dotyczące przyszłości i możliwości rozwoju nowej znajomości. Wskaże, czy nowy partner jest właściwym dla Ciebie człowiekiem i czy masz szansę zbudować u jego boku swoją przyszłość. Poinformuje o możliwościach zawarcia małżeństwa i dzieciach. Karty udzielą również odpowiedzi na pytanie o szanse odzyskania ukochanej osoby i udzielą wskazówek, jak powinieneś postępować, aby nie powielić swoich błędów.

Dzięki wróżbie miłosnej można określić:

Czynniki, które mają wpływ na początek danej relacji;

Kierunek rozwoju danej relacji;

Efekt końcowy danej relacji;

Ewentualne problemy, trudności oraz sposoby ich przezwyciężenia;

Wspólne dążenia partnerów;

Wpływ czynników zewnętrznych na rozwój relacji;

W jakim celu doszło do spotkania.

Dlatego więc w chwili, kiedy znajdujesz się na życiowym rozdrożu, warto skorzystać z porady Tarota, który wskaże Ci możliwość rozwoju danej sytuacji i umożliwi dokonanie właściwych wyborów.

Jeśli zamierzasz skorzystać z mojej porady, zapraszam do działu:  zamówienie. Proszę również, abyś zapoznał się ze wskazówkami, jak należy zadawać pytania do Tarota, które zamieściłam w dziale:  Zanim zapytasz Tarota .

                                                     Zapraszam serdecznie na seans z moimi kartami

                                                                                                                            Wróżka Amaranta