Mój pseudonim zawodowy to Amaranta i jestem wróżką. W swojej pracy nie posługuję się magiczną szklaną kulą, mój kot jest rudy i nie wykazuje chęci współpracy, a miotłę zamieniłam na nowoczesny odkurzacz. Do poznania przyszłości i odkrycia tajemnic ludzkiej duszy, wystarcza mi talia Tarota, który najwyraźniej wybrał również mnie do misji niesienia pomocy ludziom.

Stawianiem kart Tarota zajmuję się od ponad dziesięciu lat, a wróżenie stało się moją pasją, którą nadal rozwijam i będę rozwijała do końca swych dni. Tarot wielokrotnie pomógł mi, moim bliskim i Klientom w podejmowaniu ważnych decyzji, wielokrotnie rozjaśniał sytuacje i wskazywał dalszą drogę tak, aby uniknąć błędów. Ludzi, którym pomagam, darzę szacunkiem, nie oceniam ich i zawsze staram się przesłać Im pozytywną energię, aby optymistycznie spojrzeli w swoją przyszłość. Daję Im nadzieję na lepsze jutro, a słowa, w które się wierzy z całego serca, mają moc sprawczą i potrafią zmienić przeznaczenie.

Znajomość Numerologii pozwala mi na odkrywanie potencjału, który drzemie w każdym człowieku, daje mi wgląd w lekcje karmiczne, które ma do odrobienia w tym życiu, umożliwia mi wskazanie właściwych wyborów odnośnie drogi zawodowej czy też kierunku pracy nad jego relacjami z innymi ludźmi, niezależnie od tego, jaki jest ich charakter i czy jest to relacja partnerska, rodzicielska, zawodowa czy też towarzyska. Dzięki analizie wspólnej Drogi Życia dwojga ludzi mogę określić, jak będą wyglądały ich relacje i jak należy je rozwijać, by dawały poczucie spełnienia i satysfakcji.

W swojej pracy posługuję się trzema taliami Tarota:

Tarotem Snów

Boskim Tarotem

Tarotem Osho Zen

Z mojej strony możesz liczyć na wsparcie, dobre słowo i wyjaśnienie, co Cię czeka, dlaczego tak się dzieje i co należy zrobić, aby Twoje życie potoczyło się w lepszym kierunku. Wierzę, że każdy człowiek zasługuje na szczęście, lecz czasami trzeba temu szczęściu dopomóc i w tej właśnie kwestii najlepszym doradcą jest Tarot.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług, a jeśli nie podjąłeś jeszcze decyzji – życzę Ci, aby wszystkie sprawy ułożyły się po Twojej myśli i żeby dla Ciebie również zaświeciła szczęśliwa gwiazda.

 Pozdrawiam serdecznie

 Wróżka Amaranta